close
اپ استورهااخبار و اطلاعیه اپ استورها

کمپین نوروزی کافه بازار به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد!

کافه بازار یکی از موفق ترین فروشگاه های اپلیکیشن در کشورمان محسوب می شود و اکنون این شرکت قصد دارد سرویس ها و خدمات ویژه ای را برای ایام نوروز ارائه نماید. در همین راستا از جانب دفتر روابط عمومی کافه بازار بیانیه ای خبری برای دیجیاتو ارسال شده که می توانید در ادامه آن را مطالعه نمایید:

مدیرعامل کافه بازار در یکی از نشست های خبری اخیر خود اعلام کرد که تعداد کاربران فعال بازار از مرز ۲۸ میلیون دستگاه عبور کرده است. علاوه بر این، با توجه به انتشار نسخه ۷ این اپلیکیشن با تغییراتی اساسی نسبت به گذشته، می‌توان پیش بینی کرد که تعداد کاربران بازار در طول تعطیلات نوروز به مرز ۳۰ میلیون دستگاه اندرویدی نزدیک شود. به گفته مسئولین کافه بازار، آنها برنامه‌های بزرگی برای ایام نوروز کاربران در نظر گرفته اند.

کافه بازار در طول سال ۹۴ بهترین‌ اپلیکیشن های هر ماه و هر فصل را معرفی کرد و اینک با پایان سال قصد دارد به شکل گسترده‌تری بهترین‌های سال را معرفی کند. بدین شکل که بهترین اپلیکیشن ها و بازی‌ها از نظر خلاقیت و گرافیک معرفی شده و بهترین‌های سال بر اساس رای کاربران انتخاب خواهند شد.

بر اساس نیازهای متفاوت کاربران قریب به ۵۰ مجموعه اپلیکیشن و بازی متناسب با نوروز بروزرسانی‌شده و در بازار معرفی خواهد شد. گفتنی است که در حال حاضر انتشار این مجموعه‌ها آغاز شده و به تدریج در طول دوران نوروز ادامه خواهد یافت.

یکی از طرح‌هایی که همواره مورد اقبال کاربران بازار بوده، طرح برنامه رایگان روز است. بازار در طول دوران ۱۳ روزه نوروز ۱۳ اپلیکیشن با کیفیت را به طور رایگان عرضه خواهد کرد. علاوه بر این ۱۳ اپ با ۵۰ درصد و ۱۳ اپ دیگر با ۷۵ درصد تخفیف در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

از آنجا که بسیاری از اپلیکیشن های پرطرفدار محصولات خود را از طریق پرداخت درون‌برنامه‌ای ارائه می‌کنند، کافه بازار با همراهی توسعه‌دهندگان مجموعه قابل توجهی از تخفیف‌‌های درون برنامه‌ای برای اپلیکیشن های باکیفیت را معرفی خواهد کرد.

علاوه بر این کافه بازار برای تشویق کاربران به استفاده از محصولات باکیفیت فروشی تصمیم گرفته تا به همه کاربرانی که اولین بار در نوروز فرآیند خرید را تجربه می‌کنند، اعتبار رایگانی را اهدا کند.

به نظر می‌رسد با اجرای این کمپین گسترده در قالب نسخه ۷ بازار، اپلیکیشن های توسعه‌دهندگان بیش از پیش دیده شده و ضمنا کاربران فرصت‌های بیشتری برای استفاده از محصولات موبایلی خواهند داشت تا محیط این صنعت پویاتر از گذشته سال ۹۵ را  آغاز نماید.

منبع: سایت دیجیاتو
برچسب ها: کافه بازارنوروز95

۲ دیدگاه

  1. بدترین نسخه کافه بازار نسخه ۷ می باشد.
    حذف تازه ها ، حذف برنامه و بازی ها در دسته بندی و گلچین کردن آن طبق سلیقه مسولین بازار ، این مارکت را بصورت کاملا اختصاصی و منتخب در دست عده ای محدود از برنامه نویسانی که با بازار رابطه دارند ، قرار داده است.
    بیش از ۹۹ درصد برنامه و بازیهای صفحه اول کافه بازار را خود کافه بازار انتخاب میکند.
    همچنین حذف تازه ها در بعضی از بخشهای دسته بندی (بعنوان مثال هواشناسی) و منتخب کردن آن ، امکان رقابت و عرضه برنامه جدید به توسعه دهندگان را نمی دهد.

  2. بازار به زودی زمین میخوره چون در کمال وقاحت داره از آب گل آلود ماهی میگیره و از این فرصتی که به خاطر محدود شدن گوگل پلی در ایران هست سوء استفاده میکنه. یه کار کثیفی که میکنه اینه که با وقاحت هرچه تمامتر پشت پرده از با یه سری اپلیکیشنها زد و بند میکنه و میزاره صفحه اول.
    سابقه مشکوکش هم در زمینه اپلیکیشنهای اجتماعی دستکاری شده که همه در جریان هستن

پاسخ دادن