close
نقد و بررسینقد و بررسی بازی ها

بررسی بازی (خروس جنگی)

bazar-logo

امروز با بررسی بازی ایرانی خروس جنگی که توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند خواهیم پرداخت؛ بازی خروس جنگی در بازار بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دارد و جزو بازی های نسبتاً پر طرفدار است.این بازی جدی ترین بازی گروه بازیسازی (یاراگیمز)تا کنون بوده است.

org.medrik.roosterwars4

توضیحات :

بازی خروس جنگی یک بازی در سبک رقابتی و مسابقات جنگی است؛ شما باید یک خروس را انتخاب کرده و سپس با جنگیدن هرچه بیشتر و بیشتر، به جمع آوری امتیازات و البته زره و تسلیحات جدیدتر و قدر تر بپردازید! این بازی دارای فروشگاه، بخش تک نفره، آنلاین و … می‌باشد.

در قسمت دیگری از بازی قبیله ها و گروه هایی قرار دارند که با پیوستن به آن ها می‌شود بیشتر سرگرم شد؛ همچنین با پیشرفت بیشتر و ارتقاء سطح خود شانس بیشتری دارید تا به گروه های بهتری ملحق شوید و اگر برای آن صبر ندارید شاید بد نباشد که سری هم به فروشگاه بازی بزنید!

گرافیک :

org.medrik.roosterwars2

اینجاست که توانایی شرکت یا گروه تولید این بازی نمایان می‌شود، گرافیک، محیط، شخصیت ها و اشیاء به قدری هماهنگ و زیبا طراحی شده اند که حس یک بازی سطح بالا را کاملاً به کاربر می‌دهند و شما به هیچ وجه از محیط زیبای بازی خسته نخواهید شد؛ همینطور شخصیت ها و البته اشیاء نیز دارای جذابیت و رنگ بندی مناسبی هستند.

با این حال تیم سازنده می‌تواند در آینده بر کیفیت این بخش نیز اضافه کند تا کاربران نیز لذت بیشتری ببرند.

صدا و موسیقی :

موسیقی در محل های مختلف، حالات مختلفی را به کاربر منتقل خواهد کرد و البته که در این بخش بسیار مطلوب کار شده و نمره قبولی را می‌گیرد؛ اما در هر حال مشکلات زیادی در موسیقی بازی وجود دارد؛ اما در بخش دیگر یعنی صداگذاری بازی می‌توان گفت اوضاع کمی متفاوت است و می‌توان آن را خوب و نزدیک به عالی ارزیابی کرد چراکه رویداد های بازی بخوبی صدا گذاری شده و از صدا های اضافی که بعضاً روی اعصاب کاربران می‌روند خبری نیست!

بخش آنلاین:

org.medrik.roosterwars3

این بخش توانسته یک تنه این بازی را به موفقیت های بسیاری برساند چراکه از بیشترین جذابیت نیز برخوردار است! از امکانات خوب بازی، می‌توان به پیش نمایش قدرت رقیبان قبل از مسابقه اشاره کرد که بخوبی می‌توان شانس خود را برای پیروزی در برابر حریف سنجید؛ البته باید گفت شما معمولا با حریفان هم رده خود بازی می‌کنید اما مبارزه با نفرات اول نیز جذابیت و زیبایی خود را دارد!

bazar-logo

برچسب ها: بررسی بازی خروس جنگیخروس جنگینقد بازی خروس جنگی

۱ دیدگاه

  1. سلام وخسته نباشی من بازی خروس جنگی را دوست می دارم نمی دذنم چرا. امروز هر کاری می کنم بازی را باز نم کند ممنون می شم اگر کمکم کنید.

پاسخ دادن