close
نقد و بررسی بازی هاویژه

بررسی بازی طوطی: داستان و بازی کودک

نرم‌افزار اندرویدی طوطی، دنیای داستان و بازی شاد برای کودکان ایرانی! این برنامه در دو قسمت قصه ها و بازی تهیه شده است که کودک با انتخاب هر کدام از این قسمت ها می توانند از محتوای آن قسم استفاده کند. تعاملی بودن داستان ها باعث جذابیت بیش از اندازه آن ها شده و ضمن سرگرم کردن کودکان به آن ها آموزش خاصی نیز در خلال خواندن داستان، داده خواهد شد.

بازی های این نرم افزار نیز متناسب با سن کودک و با هدف آموزش و شاد نمودن کودکان آماده گردیده اند. جهت معرفی بیشتر و بررسی این نرم افزار با کافه دولوپرز همراه باشید.

05

طوطی چیست؟

  • طوطی برنامه ای آموزنده و بسیار شاد است که بر روی دستگاه های اندرویدی قابل نصب و استفاده می باشد.
  • این نرم افزار کاری است از انتشارات براق که ناشر تخصصی کودک و نوجوان می باشد. این انتشارات در سال ۱۳۸۴ کار خود را آغاز نموده و موفق شده در سال های ۱۳۸۸، ۱۳۹۱، ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ به عنوان ناشر برگزیده و قابل تقدیر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شود.
  • محتوای جذاب نرم افزار طوطی که با شعار دنیای داستان و بازی شاد برای کودکان ایرانی آماده گردیده است، به صورت کاملا تفاعلی می باشد تا کودک ضمن خواندن داستان و یادگیری نکات آموزشی، سرگرم هم شود.

03

هدف طوطی:

بعد از انقلاب عظیمی که در دنیای الکترونیک و برنامه ها و وسائل ارتباط جمعی ایجاد گردید، این برنامه ها به جزیی مهم از اهتمام انسان برای رفع احتیاجات آموزشی و تفریحی تبدیل گردیده است. از آن جا که کودکان نیز یکی از مهمترین اقشار استفاده کننده از این دستگاه ها و نرم افزارها هستند. سازندگان طوطی با تهیه نرم افزاری جامع از بازی ها و قصه های ایرانی ضمن آشنا ساختن کودکان با فرهنگ اصیل ایرانی آن ها را طوری پرورش و تربیت می کنند تا در آینده فردی مهم و تاثیرگذار برای اطرافیان و جامعه باشد.­

04

مخاطبین نرم افزار طوطی:

محتوای طوطی برای کودکان از بدو تولد تا ۱۰ سالگی آنان آماده و تهیه گردیده است. شما می توانید با انتخاب هر یک از قصه ها از خلاصه ی داستان و گروه سنی مناسب با آن قصه مطلع شوید.

01

محتویات طوطی:

نرم افزار اندرویدی طوطی در دو قسمت قصه ها و بازی ها و با توجه به نیاز کودک در هر گروه سنی تهیه نموده شده است که کودک با انتخاب هر کدام از این قسمت ها می توانند از محتوای آن قسم استفاده کند.

به گفته سازندگان سعی آنان بر آن است که داستان ها و بازی های جدید را به صورت هفتگی به برنامه اضافه کنند و در آینده نیز قسمت های جدیدی به برنامه طوطی بیافزایند.

02

روش نصب و استفاده از نرم افزار طوطی:

شما می‌توانید از طریق نرم افزار کافه بازار و جستجو و نصب نرم‌افزار طوطی، آن را بر روی گوشی و یا تبلت اندرویدی خود نصب نمایید و از محتوای شاد و مفید آن استفاده نمایید.

– پس از نصب و راه‌اندازی نرم افزار طوطی وارد محیط آن شوید.

– در قسمت پایین صفحه دو عبارت «قصه‌ها» و «بازی‌ها» را خواهید دید.

– با انتخاب «قصه‌ها» وارد صفحه‌ای خواهید شد که شامل داستان‌های بسیار زیبا و دلنشین است. با انتخاب هر یک از قصه ها کودک خواهد توانست تا در ابتدا چند صفحه از کتاب را به صورت نمونه بررسی نموده و در صورت تمایل پس از بارگذاری آن را بخواند و گوش کند.

– قسمت دوم یا همان «بازی‌ها» نیز شامل سرگرمی‌هایی علمی، آموزشی است که با بازی کردن آن‌ها، لحظات بسیار پرهیجانی را خواهید داشت.

– در کنار هر یک از بازی‌ها و قصه‌ها، نمادی به شکل قلب وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید، بازی یا قصه را به لیست «محبوب» خود اضافه کنید؛ تا برای استفاده دوباره از آن ها مستقیما از این صفحه اقدام نمایید.

 

badge-g

 

برچسب ها: بازی آموزشیبازی طوطیبازی کودکطوطی

پاسخ دادن