close
اپ استورهااخبار و اطلاعیه اپ استورهاخبرگزاریمصاحبه هاویژهویژه کافه دولوپرز

مصاحبه با کافه بازار (پرطرفدار ترین مارکت ایران)

عید نوروز سال ۱۳۹۵ را به همه توسعه دهنگان عزیز تبریک میگوییم. امیدواریم سال ۱۳۹۵ پیشرفت های قابل توجهی در حیطه کاری توسعه دهندگان شاهد باشیم.

در ایام نوروز کافه دولوپرز با همکاری کانال خبرگزاری توسعه دهندگان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است. اولین برنامه ویژه نوروز، قسمت اول مصاحبه ی خبرگزاری توسعه دهندگان با کافه بازار در قالب سوال و جواب تدارک دیده شده است و همینک میتوانید آن را در ادامه مطلب بخوانید.

۱- نسخه ی ۷ بازار چندی پیش منتشر شد و با اعتراض شدید برخی توسعه دهندگان و کاربران روبرو شد. نظر کافه بازار در این رابطه چیست؟
نسخهٔ جدید بازار با توجه به رابط کاربری جدیدی که از آن برخوردار است تاکنون مورد استقبال بسیاری از کاربران و توسعه‌دهندگان قرار گرفته است.

۲- طرح رایگان روز در پیشبرد اهداف بازار چه کمکی کرده است؟
در طرح رایگان روز این امکان فراهم شده است تا کاربران برنامه‌های باکیفیتی که ممکن است از قیمت بالایی برخوردار باشند را به طور رایگان دریافت نمایند. این طرح با استقبال بسیار مناسب کاربران روبرو شده است و تاکنون درخواست‌های زیادی از سوی ایشان برای قرارگیری سایر برنامه‌ها در این قسمت دریافت شده است.
۳- بروز برخی تخلفات در برخی قسمت های صفحه ی اول. در این رابطه هم توضیح دهید؟
برخی از توسعه‌دهندگان با سؤ استفاده از لیست‌های سیستمی بازار تلاش می‌کنند تا برنامهٔ خود را در ابتدای این لیست‌ها نمایش دهند. با تغییراتی که به زودی در الگوریتم‌های این لیست‌ها رخ خواهد داد امیدواریم دیگر شاهدبرنامه‌هایی که از این شیوه برای بالا بردن جایگاه خود در این لیست‌ها استفاده نموده‌اند نباشیم.

۴- طرح پس دادن مبلغ دریافتی از کاربر در خرید برنامه ها چه فایده و نفعی برای توسعه‌دهندگان دارد؟در این رابطه توضیح دهید؟
بازگشت مبلغ به کاربران نه تنها به عنوان یک الزام قانونی، به مادهٔ ۳۷ مراجعه شود، بلکه به عنوان شیوه‌ای برای جلب رضایت کاربر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
هرچند هستند کاربرانی که از امکان ریفاند برنامه‌ها سوء استفاده نموده و بدون داشتن دلیل موجهی اقدام به ریفاند می‌نمایند. با این حال تجربه به ما ثابت نموده است که تعداد چنین کاربرانی بسیار کم می‌باشد. به هرحال کسب رضایت کاربران به عنوان هدف اصلی بازار و توسعه‌دهندگان همواره در اولویت بالایی قرار دارد. بی‌شک توجه دارید که بدون وجود کاربران نه مایی وجود خواهد داشت و نه شمایی.

۵- در رابطه با پخش رایگان برنامه ها در کانال ها و سایت ها و راه اندازی سیستم چک خرید توضیح دهید.
امکان پیاده‌سازی سیستم بررسی اعتبار خرید برنامه‌ها در دست بررسی تیم فنی بازار است.

برچسب ها: کافه بازارمصاحبه

پاسخ دادن