close
اپلیکیشن سازیتوسعه دهندگانخبرگزاریمصاحبه ها

مصاحبه با با محسن جهانی (از برنامه سازان پرفروش بازار)

در ایام نوروز کافه دولوپرز با همکاری کانال خبرگزاری توسعه دهندگان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است. ششمین برنامه ویژه نوروز، مصاحبه  با محسن جهانی (از برنامه سازان پرفروش بازار) در قالب سوال و جواب تدارک دیده شده است و همینک میتوانید آن را در ادامه مطلب بخوانید.

۱- کار تکی چه مزایا و همچنین معایبی برای شما داشته؟
به نظر بنده کار به صورت انفرادی مشکلات زیادی را برای توسعه دهنده بوجود میاره . درسته که من شریک تجاری ندارم ولی اکثر پروژه هام رو با همکاری طراح گرافیست انجام دادم و یا برنامه های محتوایی رو جمع آورنده
محتوا دارم. به نظر شخص خودم شریک تجاری نداشته باشید ولی تیمی کار کنید .

۲- چند وقتیه که شما برنامه ی پرفروشی رو صفحه اول نداشتید آیا در تدارک برنامه ی جدید هستید؟
والا آخرین باری که برنامه ی من اومد صفحه اول برمیگرده به ۸ ماه پیش که برنامه ضد ویروس ملی بود که در عرض کمتر از ۳ روز به صفحه اول سعود کرد و خیلی خوش درخشید و درامد خوبی داشت ولی بخاطر دلایلی مجبور شدم لغو انتشار دهم و دوباره با کد نویسی دقیق تری این برنامه رو روانه ی بازار کرم که الحمدالله روند سعودی خوبی داشته و هر روزه کاربران ایرانی بیشتر به سمت این آنتی ویروس روی میآورند

تازگی ها همکاران ما زیاد شدند و هروزه برنامه های زیادی روانه ی کافه بازار می شوند . با این وجود من فکر می کنم توی این بازه ی زمانی صفحه اول اومدن برنامه یکم دشوار شده ولی مطمعن باشید دوباره برنامه هایم به صفحه اول کافه بازار سعود خواهند کرد.

۳-میزان فروش برنامه های شما که در برترین های فروشی کافه بازار هستن چقد هست؟
حقیقتش این سوال خیلی سوال سختیه ! ولی من دوتا برنامه ی خیلی پرفروش داشتم تا الان
۱- راز های مخفی اندروید
۲-رادیو تلویزیون زنده
برنامه اولی بیشتر از ۸۵ هزار دانلود داره و رادیو تلویزیون زنده نزدیک ۶۰ هزار دانلود که الان نزدیک ۱۰ ماه هست که از حالت انتشار خارج شده است.
برنامه های بالا هرکدومشون بالای ۱۳۰ ملیون درامد داشته اند .

۴-بهترین برنامه ی شما از دید خودتون؟
اگه بخوام ۳ تا برنامه رو به عنوان کاربردی ترین و بهترین برنامه خودم معرفی کنم :
۱-کیف پول چرم (مدیریت کارت بانک ها)
۲-آنتی ویروس هوشمند
۳-پکیج قفل برنامه ها

۵- نظر شما در مورد انتشار محصول در بازار های جهانی چیست؟
فکر کنم همه خواستار کار با بستر جهانی هستند ! ولی فعلا کار کردن با این بستر مشکلات فعلی خود را دارد.فعلا نمیتوانیم از مارکت های جهانی استفاده بهینه کنیم ولی امیدوارم این مشکلات حل شده و ما بتوانیم برنامه هامون را به مردم جهان معرفی کنیم.

در آخر هم از تیم تیم خبرگزاری توسعه دهندگان تشکر میکنم بابت مصاحبه و امید وارم شاهد پیشرفت های روز به روز همه همکارانم در سال ۹۵ باشم.

برچسب ها: محسن جهانیمصاحبه

پاسخ دادن