close
نقد و بررسی اپلیکیشن ها

معرفی اپلیکشن آموزش زبان انگلیسی هیرو

برنامه های زیادی برای یادگیری انگلیسی به وجود آمده که به شیوه های مختلفی مانند آموزش از طریق فیلم ،صوت ،آهنگهای انگلیسی و یا بهره گیری از راههای بسیار رایج مانند ۵۰۴ لغت ،۱۱۰۰ لغت و یا مجموعه های معروف زبان سعی دارند کاربران را در جهت یادگیری زبان یاری کنند.

آموزش زبان هیرو شیوه آموزشی خود را بر مبنای تفکیک و جداسازی موضوعات مختلف بنا کرده تا درک و قابلیت یادگیری و حفظ کردن به بالاترین سطح خود برسد.
photo_2016-05-13_13-10-55

معرفی اپلیکیشن:
اپلیکیشن آموزش زبان هیرو رایج ترین و مهمترین جملات و کلمات انگلیسی را در قالب بیش از ۱۲۰۰ عبارت به صورت طبقه بندی های کاربردی درآورده تا در کمترین زمان و با بالاترین بازده آنها را به خاطر بسپارید. ساختار مغز انسان به گونه ایست که هرچه مبحثی برای یادگیری مشخص تر و واضح تر و کلیت آن مشخص باشد راحتتر آن را ثبت میکند. همچنین با توجه به این دسته بندی های مختلف شما هر زمانی به هر کدام نیاز داشته باشید میتوانید سریعا به آن دسترسی پیدا کنید و مهمترین لغات و عبارات در آن موضوع در اختیار شما خواهد بود.

photo_2016-05-13_13-11-08

گرافیک:
بهره گیری از منوهای زیبا و طراحی متریال و کلیپ آرت های زیبا برای هر کدام از زیر دسته ها و همچنین طراحی زیبا برای نشان دادن لیست عبارات و عنوان بخش ها و معنی آنها رابط کاربری و گرافیک برنامه را در سطح بالایی قرار داده تا علاوه بر هدفمند بودن نوع آموزش گرافیک نیز هرچه بیشتر به لذت بردن کاربر از آموزش کمک کند.

امکانات:
تلفظ به دو لحجه آمریکایی و بریتانیایی ؛قابلیت ستاره دار کردن عبارات در صورت یادگیری آنها و مشاهده لغات ستاره دار بصورت کلی در صفحه اول وهمچنین بصورت موضوعی در هر دسته بندی؛ تنظیم سایز عبارات و غیرفعال کردن تلفظ خودکار هنگام باز شدن معنی و انتخاب زبان اولیه عبارات از جمله امکانات این برنامه میباشد.شما میتوانید در قسمت تنظیمات ،زبان پیشفرض عبارات را تغییر داده و قبل از مشاهده معنی ، معادل و معنی آن را به فارسی یا انگلیسی حدس بزنید و با مرور لغات به هر دو صورت یعنی مشاهده فارسی یا انگلیسی اولیه آنها به تسلط بیشتر برسید.

 

برچسب ها: آموزش زبان انگلیسی

پاسخ دادن