close
نقد و بررسی بازی ها

معرفی بازی موبایل «فرا گوسفند» : گوسفند هوا کنید

پیش‌تر استودیو اپینو را به ساخت عناوین جذابی به مانند «مرغ‌ها اعصاب ندارند» میشناختیم، اینبار اپینو بازی موبایل جدید خود را با نام فرا گوسفند(the Super Sheep)  بعد از گذشت شش ماه از روال طراحی، به تازگی بر روی مارکت اندروید کافه بازار منتشر کرده که یک بازی هیجان‌انگیز و متفاوت در سبک Arcade یا رکوردی هست. در ادامه با معرفی این عنوان بامزه در کافه دولوپرز همراه باشید.

اگرچه چند وقتی هست که بازار صنعت نوپای گیم در ایران حسابی داغ شده و هر روز شاهد معرفی عناوین جدیدی از شرکت‌ها و استودیوهای مختلف هستیم، با این حال در بیشتر مواقع بازی‌هایی عاری از کیفیت و خلاقیت و کپی‌برداری شده از عناوین خارجی را نظاره‌گریم. Super Sheep «فرا گوسفند» بازی بدیع و جدیدی از استودیو اپینو است؛ بازی‌ای که از مکانیک متفاوت و خلاقانه‌ای بهره می‌برد.

معرفی و روند بازی:

روند بازی بسیار ساده است. سوپرشیپ در مورد گوسفندی است که قصد پرش از لبه‌ی یک کوه بلند را دارد و شما به‌عنوان ناجی او باید با روش‌های مختلف از سقوط این گوسفند بامزه جلوگیری کنید. کنترل منحصربه‌فرد سوپرشیپ شما را وادار به واکنشی می‌کند که انتظارش را ندارید! همانند بازی قبلی  Appinuبه نام «مرغ‌ها اعصاب ندارند»، این بازی نیز در سبک رکوردی طراحی ‌شده است که دارای دو حالت اصلی رکوردی (بر اساس متر) و مد زمان‌دار (بر اساس خوردن شیرینی‌ها) است که رکوردهای هرکدام به‌صورت مجزا ثبت می‌شوند و شما می‌توانید با ثبت رکورد خود، دوستان و دیگر بازیکنان را به چالش بکشید.

 

گوسفند کابوی – یکی از شخصیت‌های بازی
jkjkhj

 

رابط کاربری وگرافیکی:

در بازی با شخصیت‌ها و مکان‌های مختلفی روبرو هستیم با این حال تمامی این آیتم‌ها از ابتدا در دسترس شما نیستند و برای بدست آوردن همه آنها نیازمند ساعتها بازی و جمع‌آوری سکه هستید با این حال توصیه ما این هست که مقداری سکه خریداری کرده و هم در وقت خود صرفه جویی کنید و اندکی هم  از سازنداگان بازی حمایت کرده باشید. محیط گرافیکی بازی از کارکترها گرفته تا رابط کاربر بازی نیز به سبک دو بعدی فلت‌ و آشنای اپینو طراحی شده که در عین سادگی به کلیه جزئیات، رنگ‌آمیزی و هارمونی فکر و کار شده است که سلیقه و دقت سازنده بازی را به اثبات می‌رساند، همچنین بازی از نظر پروسس و حجم به بهترین شکل ممکن بهینه‌سازی شده است. می‌توان فرا گوسفند را نسخه‌ای ارتقا یافته از بازی‌های ساده اما جالب کمپانی Ketchapp دانست، محصولی که در عین سادگی و سبکی، زیبایی بصری خاصی دارد. ایده‌ی کنترل جالب سوپرشیپ بزرگ‌ترین برگ برنده‌ی این بازی است که این بازی را از دیگر بازی‌های هم رده متمایز می‌کند و  این خود باعث پیشرفت این بازی و سازنده‌ی آن در بازار گیم ایران است زیرا در صنعت گیم ایران تیم‌هایی  معدود، ایده و گیم‌پلی نو و جدید در بازی‌های خود به‌کار می‌برند  .

پس به شما پیشنهاد می‌کنیم این تجربه هیجان‌انگیز را از دست ندهید و این بازی کم‌حجم را از کافه بازار دانلود کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

https://cafebazaar.ir/app/com.appinu.thesupersheep

 

منوی اصلی بازی

 bnr_6

محیط بازی
2j

  طراحی دوبعدی فلت
2j

 

اطلاعات و جزئیات بیشتر در وبسایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام اپینو به آدرس‌های زیر:

Appinu website: www.appinu.ir

Instagram Appinu: instagram.com/appinu

Appinu Telegram channel: telegram.me/appinu

badge-g

برچسب ها: فرا گوسفند

۱ دیدگاه

پاسخ دادن