close
نقد و بررسی بازی ها

معرفی بازی کفتار

این بار معرفی یک بازی حدس کلمه و عکس در خدمت شما همراهان کافه دولوپرز هستیم. این بازی توسط کریستال استودیو طراحی و اجرا شده است. بازی “کفتار” یک بازی معمایی  و رقابتی است که برای سیستم عامل  اندروید ارائه شده است. با کافه دولوپرز همراه باشید.

در اطراف ما تفریحات بسیاری یافت میشود که میتوان با آنها سرگرم شد. در این میان، انواع بازی های سنتی و رایانه ای از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هر کدام به نوعی مفرح هستند. به همین دلیل، روزانه تعداد زیادی از عناوین مختلف بازی در دنیا منتشر میشود تا سلیقه همه افراد در این زمینه تامین گردد و جالب اینجاست که ایده تولید خیلی از این عناوین، از بازی های قدیمی و رایج در میان مردم گرفته شده است. بازی “کفتار”، در سبک فکری تولید شده و میتواند سرگرم کننده باشد.

 

روان شناسی :

خنده کفتار برای سالها معمایی رمزآلود بوده‌است و آثار کلاسیک فراوانی از این خنده‌های ترسناک به عنوان سمبل جادو و شیطان استفاده کرده‌اند. قهقهه و خنده کفتارها، نوعی ارتباط صوتی میان آنها است و پیام‌های مهمی از این طریق میان کفتارها رد و بدل می‌شود , از این رو تیم کریستال استودیو سعی کرده  به کفتار چهره ای تازه ببخشد و آن را با خنده های شاد  و بدون هیچ خشمی  که پشت این خنده ها نه شیطان با افکار پلید , بلکه خنده های جذاب با هوش بالا  , که یک بازی معمایی را شکل میدهد ارائه کند

این بازی توسط کریستال استودیو طراحی و اجرا شده است. بازی “کفتار” یک بازی معمایی  و رقابتی است که برای سیستم عامل  اندروید ارائه شده است

 

توضیحات ونحوه بازی :

. روش بازی به این صورت است  که در هر مرحله یک تصویر یا حرف به شما نمایش داده میشود که در اصل ارتباطی به پاسخ مرحله ندارد, اما شما می بایست با دقت در آنها مفهوم تصویر را حدس زده و پاسخ صحیح مرحله را در خانه های حروف وارد کنید .

این بازی دارای فروشگاه است , که کاربرمیتواند از جواهرات آن کمک بگیرد و در حین بازی از از آن ها استفاده کند .

help

ایده بازی :

بازی “کفتار” الهام گرفته از بازی غلطنامه و آفتابه است که این دو بازی توانسته اند مخاطبان زیادی به خود جلب کند. لذا نام کفتار به عنوان یک نام عجیب در نوع خود بمانند آفتابه شاید بتواند نقطه قوتی برای جذب مخاطب این بازی باشد. ایده بازی همان طور که گفته شد بمانند آفتابه در سبک معمایی وحدس کلمه و تصویر است.

GUI_kaftar

رابط کاربری وگرافیکی :

این بازی با رابط کاربری و گرافیکی بالا , کار پسند و  کاملا متفاوت از بازی غلطنامه و آفتابه هست , که بنوعی میتواند مخاطبان را قانع کند که اوقات خود را با این با این بازی سرگرم کنند. در این دست بازی ها رابط کاربری ساده حرف اول را می زند و در این بازی این مورد بخوبی رعایت شده است و مخاطب می تواند به راحتی به همه امکانات بازی دسترسی داشته باشد . همچنین گرافیک در سطح قابل قبولی است.

 

badge-g

برچسب ها: بازی کفتاربازی معماییحدس کلمهکفتار

۱ دیدگاه

  1. غلطنامه رو بازی کردیم تموم شد , حالا بریم کفتار بازی کنیم , خیلی میچسپه , …………
    من که عاشق این نوع بازی ها هستم 🙂

پاسخ دادن