close
نقد و بررسی اپلیکیشن ها

معرفی و بررسی باتیک

اپلیکیشن های پیام رسان مانند واتس اپ، مسنجر فیسبوک، تلگرام، وایبر و … در کل دنیا بسیار محبوب شده اند و بخش زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جذب کرده اند.  در ایران تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان است و حدود ۴۵ میلیون ایرانی عضو این برنامه پیام رسان هستند. در پیام رسان تلگرام علاوه بر امکان گفتگوی دو نفره، امکان عضویت در کانال ها و گروهها نیز فراهم شده است. در کانالها مدیران کانال به صورت یک طرفه با اعضا صحبت می کنند. در گروهها همه اعضای گروه می توانند با هم صحبت کنند. اما یکی از قابلیتهای خوب بیشتر برنامه های پیام رسان از جمله تلگرام باتها  یا همان رباتها هستند.

آیا شما رباتهای تلگرام را می شناسید؟ آیا می دانید با رباتهای تلگرام چه کارهایی می توان انجام داد؟ آیا تا کنون عضو باتهای تلگرام شده اید؟

اپلیکشن باتیک به عنوان مرجع رباتهای تلگرام شما را وارد دنیای زیبای باتها می کند.

ربات تلگرام چیست؟

ربات یا بات (Bot) یا بوت یک نرم افزار سمت سرور است که از طریق API تلگرام با کاربرانی که عضو آن می شوند به صورت کاملا امن ارتباط برقرار می کند و امکاناتی نظیر پیش بینی وضع هوا، اخبار روز، بازی و … را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. به عبارت دیگر شما از طریق یک ربات می توانید یک نرم افزار را روی تلگرام اجرا کنید. و از امکانات آن استفاده کنید. بزرگانی چون مایکروسافت و فیس بوک پیش بینی می کنند که در آینده نزدیک باتها جایگزین بسیاری از اپلیکیشن هایی می شوند که امروز روی گوشی هوشمند ما نصب شده است.

 

کاربرد برنامه

با نصب باتیک روی گوشی هوشمند خود به صورت رایگان به مجموعه بزرگ و گلچینی از ربات های تلگرام دسترسی پیدا می کنید. در باتیک باتها بر اساس موضوع و کاربردشان دسته بندی شده اند و همچنین در هر دسته رباتها را بر اساس جدیدترین و بهترین مرتب کرده ایم.

برای هر ربات یک آیکن به همراه توضیحاتی که نشان دهنده کاربرد آن باشد در نظر گرفته شده است و شما می توانید با تاچ روی عبارت “میخوامش” برای هر ربات به صفحه مربوط به آن ربات در تلگرام وارد شوید و در صورت تمایل عضو ربات شوید.

از طریق سایت botic.me و یا اپلیکیشن باتیک می توانید باتهای خود را معرفی کنید.  بات های ثبت شده پس از بررسی و تایید از طریق سایت و اپلیکیشن باتیک در دسترس کاربران قرار می گیرد.

 

توضیح رابط کاربری

در باتیک رباتهای پرطرفدار و رباتهای جدید در دو گروه قابل دسترسی هستند.botik1

 

رباتها بر اساس کاربردشان دسته بندی شده اند و شما می توانید رباتهای یک دسته خاص را فیلتر کنید.
botic2
با قابلیت جستجو می توانید ربات مورد نظرتان را پیدا کنید.
botic3
می توانید عضو باتیک شوید و ربات های خود را ثبت کنید.
botic4

 

badge-l

کلیه اطلاعات و تصاویر توسط محمد صادق شاد سازنده اپلیکیشن به صورت اختصاصی در اختیار کافه دولوپرز قرار گرفته است.

 

برچسب ها: باتیکربات تلگرام

پاسخ دادن