close
نقد و بررسی بازی ها

معرفی و بررسی بازی آخرین بازمانده

بازی های زامبی کشی و Survival از جمله بازی هایی است که مورد توجه گیمرها بوده و هست. در اینجا شاهد یک بازی ایرانی به سبک اکشن و زامبی کشی هستیم که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و گیم پلی روان و خوبی دارد. در ادامه به معرفی این بازی ایرانی به نام آخرین بازمانده می پردازیم.

معرفی

بازی با سقوط یک هلی کوپتر شروع می شود که این هلی کوپتر در دنیای زامبی ها سقوط می کند و بازیکن که یک کوماندو می باشد باید از خود در برابر این زامبی ها محافظت کند.

asd

مراحل اولیه آسان هستند و به راحتی میشود در بین زامبی ها دوام آورد. در ابتدا فقط اسلحه کلت داریم اما با چند دقیقه بازی، پولی به دست میاوریم که می توانیم با آن یک اسلحه جدید بخریم و همین طور با پیشرفت در بازی و عبور از مراحل، میتوانیم اسلحه های جدیدتر بخریم و یا اسلحه های قبلی را ارتقا دهیم تا دیرتر داغ کنند.

sadasd

تعداد گلوله اسلحه ها بی نهایت است، اما با کمی استفاده از آنها داغ می کنند و باید اسلحه را تعویض کنیم. همین امر باعث می شود که بازیکن مجبور باشد همه اسلحه ها را بخرد تا وقتی اسلحه اش داغ کرد، اسلحه اش را عوض کند. خوشبختانه تمام اسلحه ها را میتوان با سکه خرید و مثل بعضی از بازی ها اسلحه های قوی تر در گرو پرداخت درون برنامه ای نیستند. اتفاقا با یک ساعت بازی کردن میتوان تمام اسلحه ها را خرید و خیلی زود می شود در بازی پیشرفت کرد. بازی دارای پرداخت درون برنامه ای خوب و باصرفه ای است که یکی از بهترین آیتم های آن دوبرابر کردن ارزش هر سکه است که همین باعث رشد دوبرابر در بازی می شود و قیمت آن ۱۵۰۰ تومان است.

asdasd

در روند مرحله ای بازی شاهد مکان های مختلف از جمله صحرا، جنگل، شهر، پارک و… هستیم که همین به بازی تنوع می دهد و علاوه بر این اضافه شدن دشمنان جدید به بازی هم در تنوع دادن به بازی تاثیرگذار است که وقتی کنار اسلحه های جدید قرار گیرند باعث می شود روند بازی خسته کننده و تکراری نباشد و حوصله بازیکن سر نرود.

sadasfg

قابلیت جالبی که شاهد آن بودیم، آزاد شدن یک فروشگاه جدید بود که با رسیدن به مرحله ۱۰ آزاد می شود و در آن می توان آیتم های کمکی خرید و از آنها در بازی استفاده کرد. البته ظرفیت برای خرید آیتم ها محدود است و قیمت آنها به صورت صعودی با هر خرید افزایش می یابد.

dsghh

ادعای سازنده بازی در مورد هوشمند بودن درجه سختی جالب است و این امر باعث می شود مخاطبان مختلف با مهارت های کم و زیاد بتوانند با بازی تعامل داشته باشند، به این صورت که نه برای مبتدی ها خیلی سخت است و نه برای حرفه ای ها خیلی آسان.

خوشبختانه بازی حالت بی پایان و Survival نیز دارد و این امر باعث می شود عمر بازی بینهایت باشد و بازیکنان برای ثبت رکورد بیشتر همواره در تلاش باشند. در قسمت برترین های بازی نیز بازیکن میتواند رتبه خود را در بین بقیه بازیکنان مشاهده کند و مهارت خود را محک بزند.

gjfghdf

گرافیک و صداگذاری بازی در حد قابل قبول است. در کل بازی اشکال خاصی ندارد و با یک گیم پلی ساده می تواند بازیکن را ساعتها سرگرم کند.

 

badge-l

 

برچسب ها: آخرین بازمانده

پاسخ دادن