close

بی شک، اینستاگرام جزو یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه ها در خصوص اشتراک گذاری تصاویر می باشد، و روزانه شاهد پیشرفت و محبوبیت آن  هستیم.اما گاهی اوقات این برنامه محدودیت هایی میگذارد که برای کاربران چندان خوشایند نیست.شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که پس از فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن و یا کامنت گذاشتن بیش از حد شما بلاک میشوید …! و این مشکل حل شدنی نیست مگر اینکه دوستانتان تعدادی بیش از ۱۰۰ کامنت انگلیسی زیر پست شما قرار دهند و یا ۲۴ ساعت و اکثرا تا ۴۸ ساعت این مشکل را تحمل کنید.

آنفالو یاب از مکمل های اینستاگرام به شمار میرود که شما را قادر میسازد در ۵ دقیقه تا ۱۶۰ نفر را آنفالو کنید.متاسفانه گذر از محدودیت های اینستاگرام کار ساده ای نیست اما با این اپلیکیشن قادر هستید تا تعداد زیادی از فالو شده ها را آنفالو کنید.در اینستاگرام پس از آنفالو کردن ۱۰ الی ۱۵ نفر شما به عنوان یک اسپم شناخته و بلاک میشوید اما کار این برنامه این است که از بلاک شدن شما تا حد امکان جلو گیری می کند.

همچنین از دیگر قابلیت های آنفالو یاب میتوان به این نکته اشاره کرد که امکان مشاهده یک لیست موجود است و در این لیست نام کسانی که شما را آنفالو کرده اند مشخص است، شما نیز توانایی آنفالو کردن آنها را دارید و حتی برعکس امکان مشاهده اسم کسانی که شما را فالو کرده اند موجود است پس شما هم توانایی فالو کردن آنها را دارید.

. این برنامه برای کسانی که پیج طرفداری در اینستاگرام دارند بسیار مناسب می باشد چرا که بدون شک آنها علاقه مندند که دنبال کننده های پیج خود روز به روز بیشتر شده تا پیشرفت داشته باشند و به این ترتیب می توانند به صورت کامل مدیریت کنند و بر دنبال کننده های خود نظارت داشته باشند. فقط کافیست با اکانت خود وارد شده و پیج خود را مدیریت کنید. امنیت این برنامه نیز بسیار بالا بوده و از مشخصات شما به خوبی محافظت می کند.

مهم ترین ویژه گی این برنامه نمایش افرادی که شما را دنبال نمیکنند و یا آنفالو کرده اند است.

کاربردی:

با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید کسانی که شما را فالو و یا آنفالو کرده اند به آسانی پیدا کنید که این خود امر مهمی برای کاربران اینستاگرامی زیرا اینستاگرام محدودیت هایی برای کابران خود گذاشته است.

محیط ساده در کنار کاربری آسان برنامه، مخاطب را کمک می‌کند تا راحت‌تر به همه چیز دسترسی پیدا کند. شما برای استفاده از امکانات این برنامه و همچنین آپدیت آن نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. همچنین با فعال کردن همگام‌سازی دستگاه خود، برنامه قابلیت همگام سازی ۲۴ ساعته حساب کاربری شما را خواهد داشت و آمار و تغییرات را به شما نمایش می‌دهد.

به هر حال، آنفالویاب یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام است و کمک شایانی برای بررسی تغییرات و تجزیه و تحلیل مخاطبان اینستاگرام انجام می‌دهد به علاوه اینکه برخی محدودیت‌های اینستاگرام را ندارد و این کار را برای شما خیلی راحت‌تر خواهد کرد.

قیمت گذاری:

این برنامه رایگان بود و با پرداخت درون برنامه ای میتوانید ازآن استفاده نمایید.

قیمت های پرداخت درون برنامه ای هم بسیار ارزان بوده و کمر شکن نخواهد بود .

ایده:

ایده طراحی چنین اپلیکیشنی بسیار پر کاربرد برای کاربران اینستاگرامی بسیار عالی و جذاب بوده و میتواند برخی از مشکلات آنان را نیز به آسانی حل کند.

photo_2016-08-09_10-29-06 photo_2016-08-09_10-29-13 photo_2016-08-09_10-29-21 photo_2016-08-09_10-29-26 photo_2016-08-09_10-29-30

 

badge-l

دریافت از کافه بازار

پاسخ دادن